Odwiedziny w Gminnym Przedszkolu w Dukli

    W dniu 8 grudnia 2023 roku przedstawicielki naszego klubu odwiedziły przedszkolaków
z grupy „ Kotki „ w Przedszkolu w Dukli. Dzień ten był okazją do złożenia świątecznych życzeń , wręczenia dzieciom prezentów w postaci własnoręcznie wykonanych przez seniorów maskotek – kotków oraz słodyczy. Przedszkolaki przywitały nas bardzo ciepło i serdecznie, zaśpiewały  nam kolędy, złożyły piękne życzenia. Międzypokoleniowe spotkania przynoszą ogrom korzyści; wzmacniają więzi w społeczności lokalnej, uczą tolerancji wobec osób starszych oraz empatii do drugiego człowieka. To były niezapomniane chwile, pełne radości i wzruszeń,  a szczere, uśmiechnięte twarzyczki dzieci na długo pozostaną w pamięci naszych seniorów 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.