Bieszczadzka Kolejka Leśna

W dniu 17.07.2020 Seniorzy wyruszyli w Bieszczady, głównym celem naszej wycieczki był przejazd Bieszczadzką Kolejką Leśną na trasie Majdan – Balnica – Majdan. Trasa kolejki biegła głównie leśnymi terenami więc podczas przejazdu w zabytkowych wagonach ciągniętych przez lokomotywy z lat 1977-1980 Seniorzy podziwiali przepiękne widoki. Podczas półgodzinnej przerwy w podróży uczestnicy mogli zakupić pamiątki oraz miejscowe specjały. Podróż koleją dała Seniorom możliwość bliższego kontaktu z naturą. Wycieczka zakończona została wspólnym grilowaniem, podczas którego rozstrzygnięto konkursu literacki . W naszym klubowym konkursie wzięło udział 10 uczestników. Seniorzy ułożyli własne piękne i wyjątkowe wiersze, teksty piosenek i rymowanki. W wyniku głosowania I miejsce zajęła pani Janina Bałon, II miejsce pani Maria Baran, III miejsce pani Maria Landa. Wszystkim Seniorom dziękuję za zaangażowanie oraz twórczą pracę, serdecznie gratuluje i życzę dalszych literackich sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.