Spotkanie Wielkanocne


Wielkanoc to najważniejsze i najstarsze święto chrześcijańskie upamiętniające śmierć
i Zmartwychwstanie Chrystusa. Wielkanoc wiąże się z wieloma zwyczajami i tradycjami, jest to czas radości, odrodzenia i wiosny. W dniu 16.04.2019 w naszym Klubie odbyło się Spotkanie Wielkanocne. Wspólne świętowanie Seniorzy rozpoczęli się od życzeń, następnie wszyscy usiedli przy świątecznie przystrojonym stole, na którym nie zabrakło malowanych pisanek, jajek oraz tradycyjnych babek wielkanocnych. Ciepła rodzinna atmosfera, wspólne rozmowy przy świątecznym stole bardzo zbliżyły naszych Seniorów. Miłe, serdeczne słowa , płynące prosto z serca życzenia na długo pozostaną w naszych wspomnieniach.

Seniorzy podczas Spotkania Wielkanocnego
Seniorzy podczas Spotkania Wielkanocnego
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.